Przeprowadzki

Wysokość stawki godzinowej zależy od rodzaju posiadanych rzeczy, liczby pracowników potrzebnych do przeniesienia dobytku, piętra na których znajdują się rzeczy, ilości materiałów potrzebnych do zabezpieczenia przewożonego mienia oraz dystansu jaki dzieli lokalizacje załadunku i rozładunku.

W celu ustalenia indywidualnej stawki godzinowej zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy.

Do Państwa przeprowadzki zostanie przydzielony osobisty koordynator, który w szybki i profesjonalny sposób odpowie na wszelkie pytania. Zapraszamy do kontaktu.

Oferujemy do wyboru trzy standardy naszych usług.

Złoty

Jeśli Potrzebują Państwo pracowników, którzy przyjadą z niezbędnymi  materiałami, zajmą się pakowaniem, rozkręcaniem mebli, przetarciem z kurzu i zabezpieczeniem na czas transportu oraz przetransportują i ustawią wszystko w nowej lokalizacji.

Srebrny

Nasi pracownicy przetrą meble z kurzu i zabezpieczą je na czas transportu oraz przetransportują spakowane przez Państwa rzeczy w nowe miejsce.

Brązowy

Pakiet ten obejmuje kierowcę, który pomaga w noszeniu i zabezpieczeniu rzeczy oraz odpowiedniej wielkości auto dostosowane do Państwa potrzeb.

Taxi Bagażowe

Stawka za godzinę od 90 zł (czynna pomoc kierowcy)
Każda kolejna godzina naliczana minutowo,
1 minuta
1.30 zł
Dodatkowy pomocnik 30 zł
 • Przeprowadzki
  domów, mieszkań

  Oferta skierowana do osób prywatnych, planujących przeprowadzkę na terenie Warszawy i okolic. Poczynając od kawalerek i mieszkań a kończąć na domach. Planujemy, pakujemy, zabezpieczamy i przewozimy do wyznaczonego miejsca, to co dla Państwa cenne.

  Szczegóły

 • Przeprowadzki
  międzymiastowe

  Oferta dotyczy usług transportowych,oraz przeprowadzek domów, mieszkań, i biur zarówno krajowych jak i zagranicznych. Niezależnie od ilości i wielkości ładunku gwarantujemy sprawną i bezpieczną relokację Państwa mienia.

  Szczegóły

 • Przeprowadzki
  firm

  Oferujemy przeprowadzki zarówno mikroprzedsiębiorstw jak i korporacji, bez względu na odległość oraz termin wykonania usługi. Zapewniamy osobistego opiekuna na każdym etapie prac od planowania do wyceny i realizacji Państwa zlecenia.

  Szczegóły

 • Taxi
  bagażowe

  Oferta bagażówki dotyczy przewozu zakupionych przez Państwa mebli sprzętu AGD lub materiałów budowlanych ze sklepu do domu. Niezależnie od pory dnia oraz rozmiaru towaru mogą Państwo liczyć na pomoc Herosów, którzy dojadą do Państwa w mniej niż 30 minut!

  Szczegóły